Read Soylu Çürüme by Donna Leon Free Online


Ebook Soylu Çürüme by Donna Leon read! Book Title: Soylu Çürüme
The author of the book: Donna Leon
City - Country: No data
Loaded: 1550 times
Reader ratings: 4.6
Edition: Ayrıntı Yayınları
Date of issue: 2006
ISBN: 9755394966
ISBN 13: 9789755394961
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 649 KB

Read full description of the books:Donna Leon'un bu yapıtında hep birlikte toprağı kazıyoruz. Bunu yaparken toprağın karanlık sırları, kirli çamaşırları örtmekte aciz kalışına tanıklık ediyoruz aslında. Üzeri toprakla örtülü genç bir adamın iskeleti, Komiser Brunetti'nin geçmişi ve bugünü aydınlatmasına yardımcı oluyor. Yolculuğumuz küçük bir kasabada başlasa da, Venedik'e dönüp, yüksek tavanlı malikanelerde arıyoruz ipuçlarını. Üstünde aile arması olan bir yüzüğün izini takip ederken sadece bir kayboluş hikayesine ait gerçekleri değil, aynı zamanda köklü bir ailenin karanlık yüzünü de buluyoruz. İlk bakışta çürümekte olan tek şey, sular altındaki Venedik'ten kopartılıp toprağa gömülen genç bir adamın bedeniymiş gibi görünse de, aslında daha köklü, daha "soylu" bir şeylerin çürümekte olduğunu gösteriyor Donna Leon bu romanında. Venedik'in içyüzünü içinde yaşadığı toplumun mikrokozmosu olarak bir dedektif romanının merceğinden gözler önüne seriyor.

Ölümün, soyluluğun, hırsın ve aile olgusunun iç içe geçtiği Soylu Çürüme'de Brunetti her zamanki gibi, hizmet ettiği adalet mekanizmasını ve ayrılmaz bir parçası olduğu Venedik'teki "kara ayrıntılar"ı sorguluyor...


Download Soylu Çürüme PDF Soylu Çürüme PDF
Download Soylu Çürüme ERUB Soylu Çürüme PDF
Download Soylu Çürüme DOC Soylu Çürüme PDF
Download Soylu Çürüme TXT Soylu Çürüme PDFRead information about the author

Ebook Soylu Çürüme read Online! Donna Leon (born September 29, 1942, in Montclair, New Jersey) is an American author of a series of crime novels set in Venice and featuring the fictional hero Commissario Guido Brunetti.

Donna Leon has lived in Venice for over twenty-five years. She has worked as a lecturer in English Literature for the University of Maryland University College - Europe (UMUC-Europe) in Italy, then as a Professor from 1981 to 1999 at the american military base of Vicenza (Italy) and a writer.

Her crime novels are all situated in or near Venice. They are written in English and translated into many foreign languages, although not, by her request, into Italian. Her ninth Brunetti novel, Friends in High Places, won the Crime Writers' Association Silver Dagger in 2000.

Series:
* Commissario Brunetti


Reviews of the Soylu Çürüme


DEXTER

Not when you can say the book is better.

ARTHUR

The book is a masterpiece that makes a richer soul, speech, and wider horizon.

HOLLY

The book has disappointed, little new, lots of water!

MAX

A book that completely overturned consciousness

HOLLIE

It was a surprisingly interesting book. Very highly recommended.
Add a comment
Download EBOOK Soylu Çürüme by Donna Leon Online free

PDF: soylu-rme.pdf Soylu Çürüme PDF
ERUB: soylu-rme.epub Soylu Çürüme ERUB
DOC: soylu-rme.doc Soylu Çürüme DOC
TXT: soylu-rme.txt Soylu Çürüme TXT